1. GALLUS EXTRA s.r.o.
  2. Kuřata na výkrm

Kuřata na výkrm

Chcete domácí drůbeží maso? Pořiďte si brojlerová kuřata, která víte, čím krmíte, a proto je jejich maso ve srovnání s kuřecím masem ze supermarketu mnohem kvalitnější, zdravější a chutnější.

Stejně jako naše ostatní chovná drůbež i naše kuřátka pochází pouze z pečlivě vybraných a veterinárně kontrolovaných chovů, takže nemusíte mít nejmenší obavy o jejich zdraví. Spolupracujeme s léty ověřenými chovnými farmami, které zaručují maximální možnou kvalitu zvířat.

A potěší vás určitě i fakt, že naše brojlery si můžete zakoupit na jedné z 50 závozových tras po celé ČR. V okresech Jihlava, Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Třebíč a Znojmo navíc zajišťujeme dovoz až do domu (při objednávce nad 1000 Kč zdarma, jinak za 150 Kč).

chicken-4474176 1920

 

 

 

 

 

 

Brojlerové kuře

Brojlerová kuřata prodáváme ve stáří 1-7 dní. V tomto stáří jsou velmi náchylná na PROCHLADNUTÍ a průvan, a PROTO potřebují stabilní celodenní teplotu 25-30°C (přitopit, přisvítit). Potřebují suchou podestýlku, nejlépe slámu či hobliny, neboť nejčastějším problémem je nastydnutí nohou.

  • brojlerove-kurenabízíme od půlky dubna do půlky srpna ve stáří 1-7 dní za cenu 25 Kč/ks
  • intenzivní svalový růst
  • jatečná váha 2-3 kg
  • základem je krmná směs BR1 - BR3 nebo pšeničný a kukuřičný šrot a sója

 

Poptávkový formulář
Vyberte, o co máte zájem.
Zadejte Vaše jméno prosím
Vyplňte své telefonní číslo!
Vyplňtě svoji e-mailovou adresu!
Vyplňte místo bydliště!
Vyplňte okres svého bydliště!
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná