Husy

Máte zájem o chov hus? V naší nabídce najdete plemeno husa bílá, které má vynikající zmasilost. Husy bílé jsou navíc otužilé a skromné – k jejich chovu ani nepotřebujete rybník.

Stejně jako naše ostatní chovná drůbež i naše husy pochází pouze z pečlivě vybraných a veterinárně kontrolovaných chovů, takže nemusíte mít nejmenší obavy o jejich zdraví. Spolupracujeme s léty ověřenými chovnými farmami, které zaručují maximální možnou kvalitu zvířat.

A potěší vás určitě i fakt, že naše husy si můžete zakoupit na jedné z 50 závozových tras po celé ČR. V okresech Jihlava, Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Třebíč a Znojmo navíc zajišťujeme dovoz až do domu (při objednávce nad 1000 Kč zdarma, jinak za 150 Kč).

geese-2655516 1920geese-4081865 1920

 

 

 

Husa bílá

Husy prodáváme ve stáří 1-3 týdny. V tomto stáří jsou velmi náchylné na PROCHLADNUTÍ a průvan, a PROTO potřebují stabilní celodenní teplotu 25-30°C (přitopit, přisvítit). Potřebují suchou podestýlku, nejlépe slámu či hobliny, neboť nejčastějším problémem je nastydnutí nohou.

  • goose-4352070 1920nabízíme od začátku dubna do půlky srpna ve stáří 1-3 týdny za cenu 160-170 Kč/ks
  • hybrid na bázi rýnské husy německé, je bílá
  • velice efektivně využije každý kousek zelené pastvy, čímž se snižují náklady na krmení a dosahuje se lepšího zdraví a kondice zvířat
  • kulatější stavba těla; rybník není nutný
  • při jatečné zralosti  (110-120 dní) dosahuje hmotnosti 5,5 - 6 kg

 

Poptávkový formulář
Vyberte, o co máte zájem.
Zadejte Vaše jméno prosím
Vyplňte své telefonní číslo!
Vyplňtě svoji e-mailovou adresu!
Vyplňte místo bydliště!
Vyplňte okres svého bydliště!
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná