Krůty

turkeys-2877473Krůty jsou sice náročná zvířata, co se týče kvality krmiva, ale pokud jim věnujete adekvátní péči, odvděčí se vám velkým množstvím vynikajícího a navíc dietního masa. V naší nabídce najdete plemeno krůta kanadská širokoprsá BIG 6. Jedná se o vynikajícího brojlera dorůstajícího do hmotnosti až 25 kg (v případě krocana).

Stejně jako naše ostatní chovná drůbež i naše krůťata pochází pouze z pečlivě vybraných a veterinárně kontrolovaných chovů, takže nemusíte mít nejmenší obavy o jejich zdraví. Spolupracujeme s léty ověřenými chovnými farmami, které zaručují maximální možnou kvalitu zvířat.

A potěší vás určitě i fakt, že naše krůtičky si můžete zakoupit na jedné z 50 závozových tras po celé ČR. V okresech Jihlava, Havlíčkův Brod, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Třebíč a Znojmo navíc zajišťujeme dovoz až do domu (při objednávce nad 1000 Kč zdarma, jinak za 150 Kč).

Krůty kanadské širokoprsé brojlerové (bílé) - BIG 6

  • nabízíme od půlky dubna do půlky června ve stáří 6-10 týdnů za cenu 270-350 Kč/ks
  • vynikající brojler dorůstající do vysoké hmotnosti
  • krůty by měly mít přístřešek, kam se mohou schovat před deštěm a sluncem; neměly by být v průvanu
  • dále by neměly být ve výběhu se slepicemi, kde slepice ve společném výběhu jsou přenašečem různých nemocí
  • vzhledem k tomu, že kolem 13. týdne stáří krůtičky rychle nabírají svalovou hmotu, je vhodné přidávat Combisol SE (komplex vitamínu E a selenu v tekuté formě)
  • krocani až 25 kg za 22 týdnů, krůtičky až 15 kg za 18 týdnů

Krůta je velice náročné zvíře na kvalitní krmivo. Pokud nekrmíte plnohodnotným krmivem a v dostatečném množství, nemůžete očekávat vysoké přírůstky. Krmivo by mělo obsahovat 80 % krmné směsi pro výkrm krůt + 20 % statkových krmiv (kuchyňské zbytky, brambory, objemová krmiva - krmná mrkev, řepa). Věnujete-li krůtám dostatečnou péči, odvděčí se vám velkým množstvím vynikajícího dietního bílého masa.

turkeys-262355james-lee-nFf1xGvwCbg-unsplash

Poptávkový formulář
Vyberte, o co máte zájem.
Zadejte Vaše jméno prosím
Vyplňte své telefonní číslo!
Vyplňtě svoji e-mailovou adresu!
Vyplňte místo bydliště!
Vyplňte okres svého bydliště!
Nesprávný formát
Nesprávný formát

* takto označená pole jsou povinná