Aktuality

Rozšiřujeme pro vás nabídku kuřic!

NOVINKA - Dominant GreenShell

Je pro nás důležité, abyste byli spokojení a měli možnost si neustále vybírat ze široké nabídky chovné drůbeže. Proto jsme pro vás rozšířili aktuální nabídku kuřic o tuto novou krasavici Dominant GreenShell.

Kuřice - Dominant GreenShellDominant GreenShell je nově vyšlechtěná kuřice s různou barvou opeření a různou barvou skořápky od světle modré přes tyrksově zelenou až k tmavě olivově zelené. Nicméně 10 - 15 % nosnic snáší vejce klasické bílé, krémové nebo hnědé barvy. Její užitkovost je okolo 240 - 260 vajec/rok.

Dominant GreenShell

 

Tuto NOVINKU nabízíme zatím pouze v jarních měsících od 22. 2. - 12. 3. 2021. Objednejte si ji proto raději včas telefonicky nebo přes náš objednávkový formulář.

Objednávky drůbeže

Již příjímáme objednávky na sezónu 2021.

 

Nové trasy pro rok 2021

Vážení zákazníci,

máme pro Vás připraveny nové letáčky na rok 2021. Najdete je v sekci TRASY - zde se Vám zobrazí mapa a v ní si klikáním na + a - přiblížíte místo bydliště. Červený balónek označuje nejbližší odběrné místo. Při rozkliknutí odběrného místa se Vám zobrazí informace o místu odběru, objeví se červeně napsaná trasa a při jejím rozkliknutí se Vám zobrazí letáček v PDF.

Závozy v roce 2021

Vážení zákazníci, v letošním roce nezasíláme letáčky do schránek.

Veškeré informace o závozech a aktuální nabídce drůbeže se dočtete v aktualitách na webu nebo Vám veškeré informace rádi sdělíme telefonicky. Kontakty naleznete v záložce Kontakt.

Využít můžete i náš poptávkový formulář a po vyplnění všech informací Vám letáček zašleme na uvedenou adresu.